Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2010

ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΗΤΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ!

Ο Όλυμπος Λεπτοκαρυάς έριξε από την κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Αλεξάνδρεια. Η ομάδα του Χρήστου Τερζίδη ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο το ματς όταν προηγήθηκε με 0-1 στο 9’, με γκολ του Γασπαράτου. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Κατσαρό στο 27’ και πέτυχαν το νικητήριό τους γκολ με τον Μηχαλίτσιο στο 39’. Η Λεπτοκαρυά αστόχησε σε πέναλτι στο 77’ ενώ στο 85’ αποβλήθηκε ο Τσακτάνης.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: Τσαρούχας, Μπακάλης, Σιαμήτρας, Μπαλαμπάνης, Χατζής, Γ. Κατσαρός, Τιούτιος (90'Καζαμίας), Μακρής, Γούλας, Λύρας (87'Μπαλαούρας), Μιχαλήτσιος (92' Γ. Παπαδόπουλος).
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ: Καρασαβίδης, Μαλτζάρης (62'Αντάμης), Μυλωνάς (73'Ψαρράς), Ιτούδης (46'Πολυζόπουλος), Πεϊκος, Τσέος, Συμπεθέρης, Τσαχτάρης, Πιπινίκας, Γασπαράτος, Τοπαλίδης