Τρίτη 24 Αυγούστου 2010

ANETH NIKH NAOYΣΑΣ ΜΕ 3-1 ΤΗΝ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Η ΝΑΟΥΣΑ επικράτησε με σκορ 3-1 της ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ, σε φιλική αναμέτρηση που έλαβε χώρα στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με αυτογκόλ του Κώστα Παπαδόπουλου στο 10’, ενώ ο Χαντούρης στο 15ο και 30ό λεπτό ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0. Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν με πέναλτι του Γασπαράτου στο 75’.
ΝΑΟΥΣΑ: Τσίγγας, Χρηστάρας, Περηφανόπουλος, Πίτος, Σταυρίδης, Μπάντζιος, Χαντούρης, Χατζηβαλσάμης, Παπαστεργίου, Ζούρκος, Δουλκερίδης.
Στην επανάληψη έπαιξαν οι: Ευθυμιάδης, Αργυρίου, Πασχάλης, Τερζόπουλος, Παπαδόπουλος, Βλαχοδήμος, Γερμάνης.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ: Καρασαββίδης, Πέϊκος, Παπαδόπουλος Κ., Πολυζόπουλος, Κόττελης, Συμπεθέρης, Τσέος, Μυλωνάς, Γίδαρης, Τοπαλίδης, Μαντζιαρης.
Έπαιξαν και οι: Γασπαράτος, Πιπινίκος, Κοσκινάς, Μπενίσκος, Μπάλιος, Οικονομόπουλος, Νικολαϊδης, Καραγιαννόπουλος.